North Shore

Waimea/Pupukea - ekstremalams ir ramaus poilsio mėgėjams

Waimea Bay

Waimea ir Pupukea - tai du gretimi miesteliai. Čia daugiausia renkasi surferiai ir boogie boarding mėgėjai.

Waimea paplūdimyje stūkso uola nuo kurios galima nardyti.

Visi minėti užsiėmimai - ganėtinai rizikingi ir reikalaujantys įgudimo. Būkite atsargūs.

Esant dideliam bangavimui Waimea paplūdimyje maudytis draudžiama. Bet kuriuo metu šis paplūdimys nesaugus mažiems vaikams. 

Nuo Pupukea prasideda garsiausi pasaulyje surferių paplūdimiai. Ten maudytis negalima, bet verta pasėdėti ant kranto, stebint neįtikėtinas bangas ir dar labiau neįtikėtinus surferių viražus.

Ramesnio poilsio mėgėjams verta rinktis

Čia gėrėsitės nuostabiais žiedais, vaikštinėsite tarp vešlios augmenijos, jei pasiseks, išvysite hulos šokėjų pasirodymą ir galėsite saugiai atsigaivinti po kriokliu bei paplaukioti nedideliame ežerėlyje. Atrakcija saugi net nedideliems vaikams.

Gražu, bet daug žmonių. O jau krioklys su besiturškiančiais vaikais bei jų mamytėmis, ryškios putplasčio liemenės ir klyksmai... Na, man užteko vieno karto.

Pavyzdžiui įvairiausių rūšių poke. Šis patiekalas gaminamas iš termiškai nepdorotos žuvies ar jūros gėrybių, todėl valgykite nedelsiant. Geriausia - čia pat priešais prekybos centrą esančiame uolėtame paplūdimyje. Ei nepamiršote, čia Havajai, čia jums ne Karoliniškių "Maxima". 

Man labiausiai Foodland'e patinka poke iš mažų krabukų. Tie padarėliai su visais kiautais, žali, aštriame kimchi marinate... Iš kiauto juos tenka tiesiog iščiulpti. Po viskam reikia rimtai nusiprausti, o kartais net pasikeisti marškinėlius. Niekas iš mano artimųjų tų krabukų nė į burną neima. Bet aš kartais važiuoju jų pirkti net iš Haleiwos, už gero pusvalandžio kelio. Taip stipriai užsimanau.

 

naudinga
info

Pupukea Foodland - vienintelė rimta maisto parduotuvė visame North Shore.   Parduotuvė yra šalia kelio. Lengvai pastebėsite. Visai smagu čia užsukti ir nusipirkti ko nors skanaus piknikui.

Ragauti krabukus ar ne - spręskite patys, bet papiknikauti Waimea ar Pupukea pakrantėse gėrintis galingomis bangomis - "must do".

pirmyn
atgal

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pobūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite.