North Shore

Turtle Bay - mėgstantiems patogumus ir tvarką

Tai vieta tiesiog sutverta ramaus, patogaus, aukštos klasės poilsio mėgėjams. Čia galima gyventi prabangiame viešbutyje arba išsinuomoti kotedžo tipo apartamentus. Viskas vietoje: jaukus paplūdimys su rifais (dėl to saugus net mažiems vaikams), baseinai, tvarkingai apkarpytos palmės, gėlynai, restoranai, lauko barai, gultai. Rojus. Gal net pernelyg rojus. 

Trūkumas ar privalumas, kaip kam: toli nuo visko. Iki Honolulu reikia važiuot apie pusantros valandos. Man teko čia gyventi savaitę. Nepasakyčiau, kad nepatiko, bet... na ne man ir tiek. Jūs išbandykite patys.

 

Turtle Bay yra nuolatinė garsaus kasmetinio jogos festivalio "Wonderlust Oahu" rezidencija. Man teko jame dalyvauti nors su joga neturiu nieko bendra. Festivalis smagus ir ryškus. Orientuotas į "modern urban yoga", jei suprantate ką noriu pasakyti. Daugybė gražių jogų ir joginių ryškiais apdarais, joga ant vandenyno kranto su DJ gyvai, mokytojai - tikros žvaigždės. Visi besišypsantys, dvasingi, ekologiški... Viskas brangu... Man patiko pažiūrėti, mano draugams jogams - papraktikuoti.  Galiu rekomenduoti visiems jogams, kurie nėra perdėm konservatyvūs, taupūs ir mėgsta naujoves. 

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pobūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite. 

atgal