Oro uostai būna bjaurūs kaip Varšuvos ir būna ok kaip Helsinkio. Hilo oro uostas yra kažkurioje kitoje matų sistemoje. Man jis pasirodo žavus. Na įvertinkite kad ir minkštus foteliukus laukiamojoje salėje. Visai kaip "salione".

Gaila, kad neturim laiko pasimėgauti foteliukų malonumais, mūsų jau laukia "Hawaiian Airlines" lėktuvas. Man patinka dizainas. Turiu omeny - lėktuvo.

Honolulu mus pasitinka su saule. Jeee!!! Deja, šiandien nelabai turime kada ja mėgautis. Darbai darbeliai: Vilniuje mūsų laukia sušalusios hulos sesės, kurių apledėjusias širdis gali sušildyti tik havajietiškas audinys naujam sijonui. Katia gi turi įsipareigojimų savo giminaičiams ir bendradarbiams. Taigi dar viena shopping'o dozė. 

Aš kategoriškai atsisakau vėl marširuoti Aloha Stadium Market eilėmis. Paleidžiu Katia su Gedu ganytis po maikučių ir sorongų pievą, o pati įsitaisiusi pavėsyje skaitau "Hula Sister". Beje, turguje yra vienas dalykas, kuris man tikrai patinka. Tai tokie kriauklelių dariniai. Panašių mačiau Balyje, bet čia jie ypatingai gražūs. Jei būsit Havajuose ir atrasit vietos lagaminuose, rekomenduoju.

Po turgaus mūsų laukia keletas audinių ir aksesuarų parduotuvių: "Fabric Mart", "Aloha Fabrics" ir "Crafts Way" - čia galima įsigyti visko, ko reikia hulos šokėjai. Jei mėgstate havajietiškus audinius ar norite tikrai gražios gėlės į plaukus - rekomenduoju. 

Katia, atrodo tiesiog priblokšta "Fabric Mart" didybės, blaškosi tarp havajietiškų audinių rietimų, grąsina, kad apsiverks. Tenka ją net truputį aprėkti. Žmogui šokas.

 

Renkasi, abejoja, nervinasi... Galop išėjusi pareiškia, kad nusipirko visai ne tą medžiagą, kurios norėjo. Traukiam į "Aloha Fabrics" ir ten viskas nuo pradžių. 

Mielos hulos sesės, būkit ramios. Katios beprotybė manęs nepaveikia, aš šaltu protu ir ramiame emociniame fone, visoms jums nuperku medžiagas sijonams. All done. 

Viskas baigiasi štai taip. Katia daugiau mažiau laiminga. Nors iki pat nakties tvirtina, kad buvo kažkokia medžiaga... ji buvo jos svajonių medžiaga... bet ji jos nenusipirko... dėl ko ji nusiminusi... o mėlyna spalva jai netinka prie veido...

Žodžiu lengvas pamišimas išsisklaido tik apie vidurnaktį. 

Laimei aš senai pripratusi prie moteriškių kliedesių. Juk jau penkerius metus "diriguoju" įvairaus pamišimo lygmens moterų kolektyvui.

Rymau devyniolikto aukšto balkone ir gėriuosi pro šalį plaukiančiais laivais. Ramu tiek, kiek gali būti ramu Waikikyje.

sausio 24