Oahu sala

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pobūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite. 

Waikiki

ko gero labiausiai išreklamuota Havajų vieta. Čia rasite gausybę įvairaus lygio ir brangumo viešbučių, restoranų, barų, parduotuvių. Daugeliui turistų buvimimas Havajuose yra lygus buvimas Waikikyje. Čia jie mėgaujusi balto smėlio paplūdimiais ir skaidriu vandeniu, pietauja ir siurbčioja kokteilius, perka suvenyrus draugams ir puikiai leidžia laiką.

Jei esate "all inclusive" mėgėjas - tai Waikikyje jausitės tarsi žuvis vandenyje. Čia rasite viską, ko jums reikia ir apie ką dar tik svajojote. Aukščiausiame lygmenyje. Tik būkit pasirengę rimtom išlaidom.

Jei esat hipsteris ir niekinate visus "all inclusive" pasiūlymus, vistiek apsilankykite Waikikyje. Po to galėsite girtis, kad pabuvojote pačioje turistinio Babilono širdyje ir likote gyvas.

Aš pati visada kelias dienas iš mėnesio atostogų praleidžiu Waikikyje. Kad patirčiau Havajus su visomis jų spalvomis. Tačiau Havajai yra žymiai daugiau nei Waikiki, Honolulu ar Oahu sala. Net jei turite tik savaitę labai rekomenduočiau nepraleisti jos visos paplūdimyje ir viešbutyje. 

North Shore

įdomiausia salos dalis. Būtent čia yra viso pasaulio surferių Meka. 

North Shore gausu atvykėlių, bet tai gerokai spalvingesnė ir įdomesnė publika nei Waikiki. Jei atvykote į Oahu, praleiskite bent dieną North Shore. Geriau - savaitę. Mes visada taip darome.

Kailua - tai miestelis Oahu salos pietryčiuose. Jame paranku apsigyventi jei vengiate Waikiki šurmulio ir vertinate gerus paplūdimius.

 

Kailua dažnai poilsiui renkasi šeimos su vaikais. Čia dažnai būna kiek vėsiau ir gaiviau nei likusioje salos dalyje.

 

Gyvenimo Kailua trūkumas - iš jos sudėtingiau pasiekti kitas salos dalis. Ir šiaip - ji nėra kuo nors išskirtinė. Sakyčiau kiek nuobodoka.

Get

the

road

Važiuojam

Jei norite labiau pažinti salą - atomobilis yra būtinybė. Mes kelis kartus bandėme naudotis viešuoju transportu, bet tai atėmė tiek laiko bei jėgų, kad greit liovėmės ir visuomet nuomojamės automobilį. Tai suteikia nepalyginamai daugiau galimybių.

Kai kuriais keliais verta važiuoti ne tik dėl kelionės tikslo, bet ir dėl paties važiavimo. Pro automobilio langą dažnai atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai.

Tamsioji automobilizmo pusė - kamščiai. Piko valandomis pagrindinių automagistralių prie Honolulu ir Pearl Sity geriau vengti. Galima užstrigti valandai ar net dviem.

atgal