Mūsų mokytojos

Havajai - nėra ta vieta kur verta vykti "shoping'ui". Kažin ar norėsit leisti dienas prekybos centruose. Daugeliui, matyt, pilnai pakaks apsipirkimo turistams skirtose krautuvėlėse, kurias rasite ant kiekvieno kampo Na bet jei esate prisiekęs suvenyrų medžiotojas , tai tiesiog privalote apsilankyti... 

Visi Havajų suvenyrai
vienoje vietoje. Pasiruoškit kaip rimtam žygiui. Sugaišite gerą pusdienį.
Veikia tik trečiadieniais ir savaitgaliais, jeigu stadione nevyksta rungtynės ar kitokie renginiai. 

Aloha Stadium market

Asmeninė patirtis

Kadangi esu hulos mokytoja, tai mano pirkimo įpročiai Havajuose yra gan specifiniai. Turiu kelias "must visit" parduotuves, kurios galbūt sudomins ir kitus keliautojus:

Fabric Mart - tai parduotuvių tinklas, kuriame galima įsigyti specifinių havajietiškų audinių, kurių daugiau niekur pasaulyje nerasite. Pasirinkimas - stulbinamai nerealiai milžiniškas.

Crafts Way - vieta, kur galima pasipuošti plaukus gėlėmis. Pasirinkimas nuo plumerijos žiedelio už dolerį iki sudėtingos puokštės - už 60 dolerių. Neįsivaizduo moters, kuriai nebūtų malonu ten apsilankyti. 

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pbūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite.