Iškart susitarkime - gyventi Honolulu yra brangu ir tebūnie tai  dar viena priežastis  per ilgai  ten  neužsibūti . Havajai yra žymiai daugiau nei vien tik Waikiki paplūdimys.

Asmeninė patirtis

Bandėme gyventi įvairiose Honolulu vietose. Galop apsistojome ties Waikiki. Čia daug šurmulio ir turistų, bet mums patinka kelias paskutines kelionės dienas praleisti pačioje turistinio Babilono širdyje. Už 150-200 dolerių parai nuomojamės butą kokiame nors dangoraižyje su vaizdu į vandenyną. Pusryčiaujame balkone, gėrimės praplaukiančiais laivais ir po truputį atsisveikiname su Havajais.

Buto nuoma Honolulu prasideda maždaug nuo 80 dolerių, bet už tokią sumą stebuklų nesitikėkite. Apie viešbučius nedaug ką galiu pasakyti. Gyvenau viešbutyje tik vieną kartą - pirmą savo dieną Havajuose. Tai buvo toks truputį "old school" kambarys, kuris mane nustebino savo erdvumu ir didžiulėmis lovomis. Vėliau supratau, kad tai yra amerikietiškas privalumas - užsisakęs bet kokį  būstą gali tikėtis, kad neteks gyventi kišenėje.

Kelionėse visuomet teikiu pirmenybę nuomojamiems butams, o ne viešbučiams. Viena iš priežasčių - esu jautri maistui ir mėgstu turėti galimybę  pasigaminti jo namie. Šia prasme visi Havajuose nuomoti būstai buvo labai geri. Kaip taisyklė, juose yra visa reikalinga buitinė technika bei indai.

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pbūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite.