Nors Honolulu - tikrai gražus miestas, jame nerasite įstabių architektūrinių ar istorinių objektų. Čia reikia tiesiog vaikštinėti, gėrėtis milžiniškais kruiziniais laivais, palmėmis dangoraižių fone, šmurkštelti į kokią turistams skirtą parduotuvėlę, išgerti šviežiai spaustų sulčių, sėdėti paplūdymyje ir užsiimti tuo, kuo užsiima milijonai turistų visame pasaulyje.

 

Jei paklaustumėte, ar verta dėl to leistis brangion ir varginančion kelionėn į kitą žemės kraštą, atsakyčiau - ne. Panašių malonumų galite patirti arčiau ir pigiau. Visgi net ir banaliausias poilsis Havajuose turi savo ypatingo žavesio, ypatingo aromato ir ypatingos jausenos. Be to, Hawajai skamba "solidžiai", pasigirti, kad ten buvai visuomet malonu. Visi mes žmonės ir visa, kas žmogiška mums nesvetima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honolulu gražiai atrodo iš aukštai, tad jei turit galimybę, išsinuomokit būstą dangoraižyje. Jei gyvenate žemai, tai pakilkite į Diamond Head arba Punchbowl Hill. Apsilankykite Chinatown'e - ten rasite tirai egzotišką azijietiškos kultūros inkliuzą havajietiškame fone. Jei domitės karška tematika apsilankykite Pearl Harbour ir Battleship Missoury  Memorial. Pati ten nebuvau, bet vaikams ir jų tėčiui patiko.

Labai gražus muziejus su įdomia ekspozicija. Puiki vieta susipažinti su Polinezijos kultūra. 

BISHOP MUSEUM

Labai

rekomenduoju

Labai gražus muziejus su įdomia ekspozicija. Puiki vieta susipažinti su Polinezijos kultūra. 

HAWAII THEATRE 

Patikrinkite repertuarą. Jei rasite ką įdomaus būtinai apsilankyki. Puiki proga pajusti vietinio kultūrinio gyvenimo atmosferą.

Visi čia pateikti patarimai yra grynai asmeninio pbūdžio. Jie grįsti autorės asmeniniu skoniu, pomėgiais, vertybėmis, etc. Būtent taip juos ir vertinkite.